LEGO Systems, Inc. Operátor výroby – sezónní práce in Kladno, Czech Republic

Operátor výroby – sezónní práce

Location Czech Republic, Kladno

Posted Date 10/12/2017

Job ID CZ1423

Category Production and Technical

Pro náš výrobní závod v Kladně hledáme nové kolegy/kolegyně na pozice Operátor výroby. Jedná se o sezónní práci s možností získání trvalého zaměstnání. Pokud hledáte příležitost ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců, a máte chuť na sobě pracovat, čekáme právě na vás!

Náplň práce:

• Práce na výrobních linkách a jejich obsluha

Požadavky:

• Ochota pracovat ve třísměnném provozu

• Chuť na sobě pracovat, vypracovat se od základu a neustále se zlepšovat

• Praxe není nutná, zaškolíme vás a rádi vás vše potřebné naučíme

Úspěšným zájemcům nabízíme:

• Zajímavou práci

• Dotované závodní stravování v ceně 14 Kč za hlavní jídlo

• Výkonnostní bonusy

• Nákup LEGO® výrobků za zvýhodněné ceny

• Fitness a masáže zdarma v areálu továrny

Pro podrobné informace, prosím, kontaktujte kteroukoli z níže uvedených agentur práce:

Agentura Adecco – Marcela Binková; tel: 724 299 991; e-mail: Marcela.Binkova@LEGO.com

Agentura Europa – Zuzana Hanzalová; tel: 775 068 670; e-mail: Zuzana.Hanzalova@LEGO.com

Agentura Manpower – Jitka Vaňatová; tel: 720 952 848; e-mail: Jitka.Vanatova@LEGO.com

Agentura Trenkwalder – Gabriela Hamorová; tel: 724 392 053; e-mail: Gabriela.Hamorova@LEGO.com