LEGO Systems, Inc. Új Termék Bevezetési Szenior Processing Technikus in Nyíregyháza, Hungary

Új Termék Bevezetési Szenior Processing Technikus

Location Hungary, Nyíregyháza

Posted Date 06/20/2018

Job ID HU1730

Category Production and Technical

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb játékgyárának munkájában? Dolgozna olyan vállalatnál, amelynek termékei gyerekek és felnőttek millióinak szereznek örömet világszerte?

Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat tagjaként kipróbálja, mire képes: pályázza meg a LEGO Manufacturing Kft. pozícióját!

Feladatok

• Teljeskörű felelősség a klisé rajzok elkészítése során az Új termék dekorációs területre való bevezetéséhez, szem előtt tartva a sztenderdeket és együttműködve a termeléssel és a globális Dec Tech csapattal.

• Biztostani, hogy az új dekorációk illeszkednek a termelési feltételekhez és megfelelnek a Design For Manufacturing elvárásoknak. Elsőre sikeres bevezetés teljesítménymutatóhoz való megfelelés és a folyamatos fejlődésre való törekvés. Elfogadott dekorált új elemek mintaküldése Billundba.

• Szoros és együttműködő kapcsolattartás – billundi központú - a Dekorációs Technológia csapattal és a termeléssel.

• A helyi Dekorációs Technológia szervezet tagja a jövőbeni fejlesztéshez és a helyi működéshez kapcsolódva.

• Támogatja a dekorált új (green) termékek mintázását és szükség esetén az Ipari mérnök és NPI Koordinátor feladataiban is részt vesz.

Elvárások

• Technikusi végzettség

• 1-1,5 év szakmai tapasztalat

• Felhasználói szintű MS Office ismeretek

• Adobe Illustrator Graphic Design program ismerete felhasználó szinten

• Angol nyelvtudás előnyt jelent

Globális család, közös célok

Nyíregyházán működik a világ öt LEGO gyárának egyike. A mintegy 2400 embert foglalkoztató LEGO Manufacturing Kft. jelentős mértékben hozzájárul a LEGO több mint 8 évtizedes sikertörténetéhez – itt készül többek között a világ összes DUPLO játéka. A családi tulajdonban lévő játékgyártó nagyszabású fejlesztésekbe kezdett, aminek keretében 2014 tavaszán átadta vadonatúj gyárát Nyíregyházán - ami nem csak hatalmas és ultramodern, de kivételesen környezetkímélő gyártóbázis is.

Csatlakozzon a LEGO Csoporthoz!

Nálunk érdekes feladatok, profi feltételek és versenyképes juttatások várják. Amennyiben úgy érzi, hogy megvan Önben mindaz, ami ennek az állásnak a sikeres betöltéséhez szükséges, és ugyanúgy hisz a kreativitás, a közös munka és a minőség erejében, mint mi, akkor kattintson a JELENTKEZZEN MOST gombra!